BLOG

Daria i Paweł sesja narzeczeńska z widokiem na Górę Żar.

Przeglądając moje zdjęcia, możecie zauważyć uwielbienie do górskich krajobrazów. A Góra Żar, to chyba moje ulubione miejsce. Za każdym razem jak jade tam na sesję, znajduję inną formę kadru. Z Darią i Pawłem powędrowaliśmy w okolice Góry Żar, a dokładnie na punkt widokowy Kiczera. Z którego rozchodzi się piękny widok na całą wspomnianą wcześniej Górę Żar. Koniecznie włączcie muzykę, niech melodia was zaprowadzi w miejsce, które jest spokojne , urokliwe i bardzo widokowe.

 

Monika i Michał … i las pachnący czosnkiem.

Nie pamiętam dokładnie kiedy wpadł mi taki pomysł, ale było to dawno temu. Na granicy miast Wiślica/Skoczów przy dwupasmówce znajduje się piękny las, a dokładnie dół tego lasu pokrywają niesamowite liście. Z daleka wyglądają jak liście konwalii. Ucieszyłam się na myśl, że para którą tam zabrałam, była również oczarowana tym miejscem. A przynajmniej takie sprawiali wrażenie. W sumie to najważniejsze, że oni względem siebie byli bardzo zakochani. Zapraszam Was na sesję pełną miłości, emocji, prostych czułych gestów i przyciągających spojrzeń.

 

Skandynawski dom i wspaniała rodzina.

Dziś chciałabym Wam pokazać, przepiękna sesję zdjęciowa jaką zrealizowałam w połowie lutego. Jest ona dla mnie bardzo ważna. Z wielką niecierpliwością wyczekiwałam spotkania, gdyż wnętrze do jakiego zostałam zaproszona, było idealne – jakie sobie można wymarzyć do zdjęć. Agnieszka i Kamil oprócz posiadania dwójki ukochanych chłopczyków, mają przepiękny, dobrze umeblowany, niezwykle ciepły i przytulny dom. Jestem wielką fanką takiej przestrzeni i jeśli czytacie ten wpis kochani, to chylę czoło bardzo nisko ! Kawał ciężkiej pracy i wyrzeczeń, ale efekt – powalający. Do tego WY. Czuć od Was ogromne szczęście i cierpliwość. Dziękuję, za możliwość wykonania sesji w Waszym rodzinnym domu. Do zobaczenia.

ZUZANNA W ŚNIEGU

Z przyjemnością zapraszam Was na zimowy wpis. Piękny świeży śnieg i wschód słońca, do tego kobieta, która kocha góry, zimę.