BLOG

Spacer po lesie z Basią, Grześkiem i brzuchem.

Tą parę znam długo, bardzo długo. A Baśkę to jeszcze dłużej. Zawsze uśmiechnięta, rudowłosa , bardzo pozytywna osoba. Nie znam nikogo, kto nie kojarzy Basi z uśmiechem. Kiedy dowiedziałam się , że Basia pokochała Grześka, wiedziałam, że to będzie chłopak wyjątkowy. Kopnął mnie zaszczyt fotografowania ich ślubu. A sesję plenerową wspominam do dziś ! Nawet graliśmy w kosza na boisku, a dokładniej to Baśka szalała w białej sukni i piłką do kosza. Grzesiek jest zakochany w niej, widać to i czuć , a ja jestem wszędzie tam gdzie jest miłość. Ich miłość sprawiła, że od dwóch tygodni tulą w ramionach swój najcenniejszy skarb – Majeczkę. Maju ciocia Kasia niebawem zjawi się z aparatem, by dokończyć historię leśnego brzucha.

Z muzyką ogląda się bardziej…..

 

 

Daria i Paweł sesja narzeczeńska z widokiem na Górę Żar.

Przeglądając moje zdjęcia, możecie zauważyć uwielbienie do górskich krajobrazów. A Góra Żar, to chyba moje ulubione miejsce. Za każdym razem jak jade tam na sesję, znajduję inną formę kadru. Z Darią i Pawłem powędrowaliśmy w okolice Góry Żar, a dokładnie na punkt widokowy Kiczera. Z którego rozchodzi się piękny widok na całą wspomnianą wcześniej Górę Żar. Koniecznie włączcie muzykę, niech melodia was zaprowadzi w miejsce, które jest spokojne , urokliwe i bardzo widokowe.

 

Sesja w rodzinnym domu.

Dziś chciałabym Wam pokazać, przepiękna sesję zdjęciowa jaką zrealizowałam w połowie lutego. Jest ona dla mnie bardzo ważna. Z wielką niecierpliwością wyczekiwałam spotkania, gdyż wnętrze do jakiego zostałam zaproszona, było idealne – jakie sobie można wymarzyć do zdjęć. Agnieszka i Kamil oprócz posiadania dwójki ukochanych chłopczyków, mają przepiękny, dobrze umeblowany, niezwykle ciepły i przytulny dom. Jestem wielką fanką takiej przestrzeni i jeśli czytacie ten wpis kochani, to chylę czoło bardzo nisko ! Kawał ciężkiej pracy i wyrzeczeń, ale efekt – powalający. Do tego WY. Czuć od Was ogromne szczęście i cierpliwość. Dziękuję, za możliwość wykonania sesji w Waszym rodzinnym domu. Do zobaczenia.

ZUZANNA W ŚNIEGU

Z przyjemnością zapraszam Was na zimowy wpis. Piękny świeży śnieg i wschód słońca, do tego kobieta, która kocha góry, zimę.