O mnie

wms-38

Przyznam szczerze, że jest to dla mnie dość dziwne by pisać o sobie. Mogłabym poprosić o to swojego męża, ale byłby to jedynie jego punkt widzenia. Myślę sobie, że przebywanie ze sobą sam na sam, które staram się pielęgnować, pozwoliło mi na szersze poznanie swojej wrażliwości i spojrzenia na świat. Postaram się w szczery sposób opisać Wam kim jest Katarzyna Straube Czyż.

Jestem zwykłą kobietą z wielką pasją, narodziła się ona we mnie z wiekiem, gdyż nie urodziłam się z aparatem w ręku. Początkowo zakup lustrzanki, był z myślą o ładnych zdjęciach z wakacji. Z czasem dostawałam dużo zapytań o mniejsze sesje zdjęciowe w gronie bliskich znajomych. Nawet nie śniłam o fotografowaniu ślubów, bo wiem, że ten dzień dwa razy się nie powtórzy i bardzo mnie stresowała ta myśl.

Rzuciłam etat, a fotografia stała się moim sposobem na życie. Główną tematyką są reportaże ślubne ! Bardzo kocham to co robię, a bycie fotografem ślubnym jest wg. mnie najbardziej niesamowitym zawodem na świecie. Myślę, że każdy uwielbia śluby, to taki niesamowity dzień, pełen emocji.

Wyobraźcie sobie, że idziecie do pracy i nie wiecie co Was czeka? Będzie mnóstwo pozytywnych emocji i zadań do wykonania, ale czujecie że to będzie dobry dzień. Ja mam tak prawie co tydzień ! Co tydzień, mój aparat łapie zupełnie różne historie dwojga zakochanych ludzi i ich najbliższych, zaproszonych gości. To jest fantastyczne !

Jest to dla mnie bardzo ważne, by naturalnie bez scenariusza uchwycić najprawdziwiej wszystkie emocje , które pojawiają się w tym dniu. Chwytam wszystko tak, jak koncentruję się na emocjach, nastroju, związku między ludźmi. Fotografuję portrety i namawiam Was, byście byli sobą i robili tak, jak czujecie.

Mój syn skończył dwa lata. Z półki podkrada mojego analoga, leży z nim na sofie i naciska każdy guziczek tam obecny. Widok bezcenny. Choć często bujam w obłokach, to na ziemi trzyma mnie moja największa miłość, mój mąż. Jego sposób na życie i pasja, pozwala mi osiągnąć równowagę.

Jeśli macie ochotę zatrzymać się w moich kadrach, napiszcie do mnie wiadomość. Porzućcie bariery i czujcie, że po drugiej stronie, jest ktoś Wam bliski.

pilsko-79

Poznajcie mojego syna Adasia.

KH_A

Męża Pawła, pasjonata motocykli.

blog-18

blog-19